← Πίσω Podcasts
Επιχειρηματικά
Mia koupa skepseis
Παρουσιάζει Ανδρέας, Ελευθέριος
51 επεισόδια
Είσαι ο δημιουργός αυτού του podcast; Διεκδίκησε το Podcast σου →
Επεισόδια
▶49▶1▶48▶47▶46▶45▶44▶43▶42▶41▶40▶39▶39▶38▶37▶36▶35▶34▶33▶32▶31▶30▶29▶28▶27▶26▶25▶24▶23▶22▶21▶20▶19▶18▶17▶16▶15▶14▶13▶12▶11▶10▶9▶8▶7▶6▶5▶4▶3▶2▶1
Το «Πώς» και το «Γιατί» μιας επιχείρησης | Mia koupa skepseis | Ep.49
22 Ιουλ 2026 · 17 min
Αναστάσιος Χαραλάμπους | Mindset on the GO | Ep. 01
20 Ιουλ 2026 · 35 min
Το overdeliver χτίζει ή καταστρέφει μια συνεργασία; | Mia koupa skepseis | Ep.48
15 Ιουλ 2026 · 16 min
Αυτοεργοδοτούμενος ή Επιχειρηματίας; Ποια είναι η διαφορά; | Mia koupa skepseis | Ep.47
8 Ιουλ 2026 · 17 min
Πρέπει να κάνεις έκπτωση στους φίλους σου; | Mia koupa skepseis | Ep.46
1 Ιουλ 2026 · 15 min
Τελικά υπάρχει έλλειψη προσωπικού; | Mia koupa skepseis | Ep.45
24 Ιουν 2026 · 16 min
Μήπως το All Inclusive άλλαξε τον τουρισμό; | Mia koupa skepseis | Ep.44
17 Ιουν 2026 · 19 min
Πόσες ευκαιρίες πρέπει να δώσεις πριν την απόλυση; | Mia koupa skepseis | Ep.43
10 Ιουν 2026 · 16 min
Κακοποίηση και παρενόχληση στην εργασία | Mia koupa skepseis | Ep.42
3 Ιουν 2026 · 16 min
Τακτικός ≠ Πιστός πελάτης - Η διαφορά που οι επιχειρήσεις αγνοούν | Mia koupa skepseis | Ep.41
27 Μαΐ 2026 · 15 min
Απαντάμε στα σχόλιά σας | Mia koupa skepseis | Ep.40
20 Μαΐ 2026 · 23 min
Γιατί οι περισσότεροι αποτυγχάνουν πριν καν ξεκινήσουν | Mia koupa skepseis | Ep.39
13 Μαΐ 2026 · 14 min
Αν έχεις επιχείρηση, άκου αυτό | #miakoupaskepseis
7 Μαΐ 2026 · 3 min
Η επιχειρηματικότητα είναι σαν να πέφτεις από κτήριο χωρίς αλεξίπτωτο | Mia koupa skepseis | Ep.38
6 Μαΐ 2026 · 39 min
Πρέπει οι υπάλληλοι να ξέρουν όλα τα οικονομικά στοιχειά της εταιρείας; | Mia koupa skepseis | Ep.37
29 Απρ 2026 · 18 min
Λογιστή ή οικονομικό σύμβουλο; Το λάθος που κάνουν οι επιχειρήσεις | Mia koupa skepseis | Ep.36
22 Απρ 2026 · 14 min
Η αλήθεια πίσω από την εστίαση | Mia koupa skepseis | Ep.35
15 Απρ 2026 · 24 min
Πρέπει να τσαντίζεις κόσμο; | Mia koupa skepseis | Ep.34
8 Απρ 2026 · 14 min
Να ζητήσεις αύξηση ή να αλλάξεις δουλειά; | Mia koupa skepseis | Ep.33
1 Απρ 2026 · 21 min
Συνεργάτες ή ανταγωνιστές; | Mia koupa skepseis | Ep.32
26 Μαρ 2026 · 16 min
Πότε μια επιχείρηση χρειάζεται σύμβουλο; Και πότε είναι ήδη αργά; | Mia koupa skepseis | Ep.31
18 Μαρ 2026 · 16 min
Παίζει ρόλο η ηλικία στην ιεραρχία μιας επιχείρησης; | Mia koupa skepseis | Ep.30
12 Μαρ 2026 · 16 min
Γρήγορη ανάπτυξη: ευκαιρία ή παγίδα για μια επιχείρηση; | Mia koupa skepseis | Ep.29
4 Μαρ 2026 · 17 min
ΠΡΟΣΟΧΗ Red flags! | Mia koupa skepseis | Ep.28
25 Φεβ 2026 · 27 min
Γιατί οι καλοί υπάλληλοι φεύγουν από τις επιχειρήσεις;| Mia koupa skepseis | Ep.27
18 Φεβ 2026 · 16 min
Επιλογή επαγγέλματος ή Αλλαγή καριέρας; | Mia koupa skepseis | Ep.26
11 Φεβ 2026 · 25 min
Τελικά ο κόσμος τι είπε; | Mia koupa skepseis | Ep.25
4 Φεβ 2026 · 19 min
Η τεχνολογία στην κομμωτική | Mia koupa skepseis | Ep.24
28 Ιαν 2026 · 29 min
Ταυτότητα Επιχειρήσεων & ο ρόλος των Social Media Trends | Mia koupa skepseis | Ep.23
21 Ιαν 2026 · 19 min
Από μια ανάγκη…σε μια ιδέα που εξελίσσεται, Luigi Goulianos & Doitforme | Mia koupa skepseis | Ep.22
14 Ιαν 2026 · 12 min
Game of Money Festival 2025, μια πρώτη εμπειρία | Mia koupa skepseis | Ep.21
12 Ιαν 2026 · 4 min
Η ασφάλεια είναι πράξη αγάπης; | Mia koupa skepseis | Ep.20
7 Ιαν 2026 · 29 min
Βοηθούν τα Social Media; | Mia koupa skepseis | Ep.19
31 Δεκ 2025 · 18 min
Γυναίκα επιχειρηματίας στην εστίαση - Πόσο εύκολα τρέχει ένα καφέ; | Mia koupa skepseis | Ep.18
24 Δεκ 2025 · 21 min
Good vs Bad Reviews
10 Δεκ 2025 · 14 min
#16: Remote work από το σπίτι ή από την άνεση του καφέ της γειτονίας;
9 Δεκ 2025 · 16 min
#15: Γιατί όλα ακριβαίνουν και τι φταίει στο business plan;
26 Νοε 2025 · 14 min
#14: Ανειδίκευτοι εργοδότες - όταν το “θα τα μάθω στην πορεία” γίνεται business plan
18 Νοε 2025 · 17 min
#13: Ο πιο καλός ο μαθητής… γίνεται και ο πιο καλός επιχειρηματίας;
14 Νοε 2025 · 12 min
#12: “Δεν τους νοιάζεις”, τι ισχύει τελικά για τα franchise;
17 Οκτ 2025 · 15 min
#11: Δική σου επιχείρηση ή franchise; Μπρος γκρεμός και πίσω ρέμα;
28 Σεπ 2025 · 15 min
#10: Πώς επιβιώνεις με έναν τοξικό μάνατζερ;
11 Σεπ 2025 · 16 min
#09: Λευκή Παραίτηση - Όταν κάνεις το bare minimum στην δουλειά σου
18 Αυγ 2025 · 14 min
#08: Πότε κάνεις restart στην καριέρα σου;
31 Ιουλ 2025 · 11 min
#07: Οι τύποι πελατών στην εστίαση – Guess which one you are!
24 Ιουλ 2025 · 12 min
#06: Green-Economy – Βοηθάει τελικά ή όχι; και Πως;
17 Ιουλ 2025 · 17 min
#05: Do & Don’ts στα οικονομικά: Τι πρέπει να προσέξεις στο budgeting
11 Ιουλ 2025 · 14 min
#04: Business with a friend. Do or Don’t?
11 Ιουλ 2025 · 19 min
#03: Η αλήθεια βλάπτει σε ένα interview;
22 Ιουν 2025 · 18 min
#02: Ισορροπίες στον εργασιακό χώρο, γίνεται τελικά;
22 Ιουν 2025 · 14 min
#01: AI παντού Τι παίζει τελικά;
22 Ιουν 2025 · 22 min