Πίσω Podcasts
Blitz Kids
Γενικά

Blitz Kids

19 επεισόδια
Αναπαραγωγή
Είσαι ο δημιουργός αυτού του podcast; Διεκδίκησε το Podcast σου
Τα παιδια μας σε ρολο podcaster ετοιμα να θέσουν ερωτήματα!

Επεισόδια

Κουβέντα Αλλιώς | Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου | Blitzkids | E18
20 Φεβ 2022 · 16 min
19
Κουβέντα Αλλιώς | Μανώλης Αναστασίου | Blitzkids | E17
13 Φεβ 2022 · 9 min
18
Κουβέντα Αλλιώς | Πλάτων Μουρατίδης | Blitzkids | E16
12 Δεκ 2021 · 14 min
17
Κουβέντα Αλλιώς | Ηλίας Χαλτούπης | Blitzkids | E15
5 Δεκ 2021 · 12 min
16
Κουβέντα Αλλιώς | Τεύκρος Νεοκλέους | Blitzkids | E14
31 Οκτ 2021 · 15 min
15
Κουβέντα Αλλιώς | Ελένη Αρτυματά | Blitzkids | E13
3 Οκτ 2021 · 11 min
14
Κουβέντα αλλιώς | Παύλος Κοντίδης | BlitzKids | E12
26 Σεπ 2021 · 14 min
13
Κουβέντα αλλιώς | Ανδρέας Τσέλεπος | BlitzKids | E11
19 Σεπ 2021 · 16 min
12
Κουβέντα Αλλιώς | Φώτης Γεωργίδης | Blitz Kids | E10
22 Αυγ 2021 · 15 min
11
Κουβέντα Αλλιώς | Στέφανη Περικλέους | Blitz Kids | E9
15 Αυγ 2021 · 12 min
10
Κουβέντα Αλλιώς | Κάλια Ελευθερίου | Blitz Kids | E8
1 Αυγ 2021 · 16 min
9
Κουβέντα Αλλιώς | Pan Dragomir | Blitz Kids | E7
25 Ιουλ 2021 · 11 min
8
Κουβέντα Αλλιώς | Ιωάννα Λαμπροπούλου | Blitz Kids | E6
18 Ιουλ 2021 · 22 min
7
Κουβέντα Αλλιώς | Χρήστος Γρηγοριάδης | Blitz Kids | E5 Part 2
11 Ιουλ 2021 · 14 min
6
Κουβέντα Αλλιώς | Χρήστος Γρηγοριάδης | Blitz Kids | E5 Part 1
4 Ιουλ 2021 · 14 min
5
Κουβέντα Αλλιώς | Σίμος Τσιάκκας | Blitz Κids | E04
27 Ιουν 2021 · 10 min
4
Κουβέντα Αλλιώς | Βασίλης Χαραλάμπους | Blitz kids | E3
13 Ιουν 2021 · 9 min
3
Κουβέντα Αλλιώς | Μάριος Δημητρίου | Blitz Κids | E02
8 Μαΐ 2021 · 8 min
2
Κουβέντα Αλλιώς | Μιχαλης Σοφοκλέους | Blitz Κids | E01
4 Μαΐ 2021 · 9 min
1